Specialūs pasiūlymai
Naujienos
2022-05-02
KAUNO TECHNIKOS PROFESINIO MOKYMO CENTRE VYKO RESPUBLIKINIS MEISTRIŠKUMO KONKURSAS – PRATYBOS „DIRBK IR GYVENK SAUGIAI“

Balandžio 28 dieną, minint pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre vyko respublikinis meistriškumo konkursas – pratybos „Dirbk ir gyvenk saugiai“


UAB „Verslo Aljansas“ kartu su iniciatoriais – Kauno technikos profesinio mokymo centras pirmą kartą surengė tokio masto respublikines pratybas šiandienai labai aktualiais darbų saugos ir civilinės saugos klausimais. Konkurse dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.

Plačiau >>
2022-04-28
BALANDŽIO 28-OJI – PASAULINĖ DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENA

Šiandien – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena!

 

Norime paskatinti darbdavius ir darbuotojus aktyviai įsitraukti į saugaus darbo kultūros puoselėjimą – kurti saugias ir sveikas darbo sąlygas, daugiau dėmesio skirti nelaimingų atsitikimų darbe prevencijai, skleisti žinias apie saugų darbą, investuoti į saugaus darbo mokymus, asmens apsaugos priemones.

Plačiau >>
2022-04-11
UAB „VERSLO ALJANSAS“ ORGANIZUOJA GAISRINĖS IR CIVILINĖS SAUGOS MOKYMUS

Visoms įmonės, įstaigoms ir organizacijoms kasmet yra privalomi ne mažiau kaip 2 valandų civilinės saugos mokymai (Įsakymas Dėl tipinių civilinių saugos mokymo programų patvirtinimo Nr. 1-219), o kas 3 metus turi būti vykdomi ne mažiau 3 valandų gaisrinės saugos mokymai (Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių 12 str.).

 

Plačiau >>
2022-03-14
KVIEČIAME Į VEBINARĄ VISUOMENĖS PASIRENGIMO PIRMOSIOS PAGALBOS KLAUSIMAIS TEMA

Broliams ukrainiečiams kovojant už mūsų visų laisvę, dabar kaip niekada svarbu išmokti ar atsinaujinti gyvybės gelbėjimo įgūdžius.


Kovo 16 d. organizuojame vebinarą ZOOM platformoje, kurio tikslas – stiprinti visuomenės pasirengimą pirmosios pagalbos klausimais.

 
Visos surinktos lėšos bus skirtos Ukrainai.

Plačiau >>