Specialūs pasiūlymai
Naujienos
2020-11-18
KONFERENCIJAI "DARBUOTOJŲ SAUGA IR SVEIKATA 2021" ARTĖJANT

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir ateinančių, 2021 metų pradžioje, rengiama konferencija DARBUOTOJŲ SAUGA IR SVEIKATA 2021, kurioje UAB „Verslo Aljansas“ atstovai skaitys pranešimus aktualiomis temomis.


Kviečiame sekti informaciją.

Plačiau >>
2020-05-26
UAB "VERSLO ALJANSAS" GRĮŽTA PRIE ĮPRASTOS DARBO ORGANIZAVIMO TVARKOS

Pranešame, kad atsižvelgdama į LR Vyriausybės priimtus sprendimus dėl karantino sąlygų švelninimo bei laikydamasi visų saugumo rekomendacijų, UAB „Verslo Aljansas“ grįžta prie įprastos darbo organizavimo tvarkos.

Užtikrinsime galimybę visas mūsų teikiamas paslaugas gauti klientams patogiu būdu (nuotoliniu arba kontaktiniu, laikantis visų saugumo rekomendacijų).

Plačiau >>
2020-04-27
PASAULINĖ DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENA 2020 – STOP PANDEMIJAI: SAUGA DARBE GALI IŠGELBĖTI GYVYBES

Balandžio 28 d. – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena.

Tarptautinė Darbo Organizacija (TDO), siekdama kovoti su COVID-19 pandemija ir pripažindama didžiulį iššūkį, su kuriuo susiduria vyriausybės, darbdaviai, darbuotojai ir visuomenė visame pasaulyje, šių metų Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną kviečia sutelkti ypatingą dėmesį į infekcinių ligų protrūkio darbe problemą.

 

Plačiau >>
2020-04-15
SVARBU! UAB „VERSLO ALJANSAS“ PAKEITĖ PROFESINIO MOKYMO ORGANIZAVIMO PROCESĄ

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu dėl profesinio mokymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu, Mokymo centras pakoregavo mokymo procesą ir laikinai organizuoja mokymą tokiu būdu:

- teorinio mokymo dalis įgyvendinama nuotoliniu būdu;

- praktinio mokymo dalis įgyvendinama naudojant informacijos ir ryšio technologijų priemones ir/ar dalis praktinio mokymo dalis bus atidėta iki bus atnaujintas įprastas mokymo procesas.

Iškilus klausimams dėl pakeisto mokymo proceso, prašome kreiptis tel. 8 696 34720 arba paštu j.zubova@versloaljansas.lt; info@versloaljansas.lt.

Plačiau >>