Apie mus - UAB Verslo Aljansas
Apie mus

UAB „Verslo Aljansas“ – viena iš rinkos lyderių, teikianti paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės, civilinės saugos, statybos ir elektros inžinerijos srityse, atliekanti profesinės rizikos vertinimą darbo vietose, vykdanti tęstinius profesinius darbuotojų mokymus bei sertifikuojanti šilumos ir elektros sektoriaus darbuotojus, diegianti kokybės vadybos sistemas. Mūsų misija - būti patikimu ir atsakingu partneriu, kuris rūpinasi savo klientų poreikiais bei aukšta atliekamų paslaugų kokybe. 

 

Mūsų darbuotojų profesionalumą vertina daugelis Lietuvos stambiųjų įmonių. Inovatyvus požiūris į verslą, atsakomybė ir pagarba klientui, kompetentingi sprendimai ir kokybiškai bei laiku atliekamas darbas leidžia įgyti pasitikėjimą ir užmegzti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius.

Aukštą atliekamų paslaugų kokybę užtikrina sertifikuota kokybės vadybos sistema, atitinkanti standarto LST EN ISO 9001 reikalavimus bei akredituotos Fizikinių tyrimų laboratorijos KVS, atitinkanti standarto LST EN ISO/IEC 17025 reikalavimus.