Darbas įmonėje

Esame verslo paslaugų įmonė, kurios efektyvaus darbo pagrindas – aukšta darbo kultūra, darbuotojų tarpusavio pasitikėjimas, savarankiškumas, noras kokybiškai atlikti visas patikėtas užduotis.

 

UAB „Verslo Aljansas“ suburta ypač stipri specialistų ir asmenybių komanda, kurią vienija bendros vertybės ir siekiai. Nuosekliai laikomės nuostatos, kad įmonės stiprybė yra jos kolektyvas.

 

Norime, kad žmonės, dirbantys mūsų įmonėje, matytų prasmę – kur link vystosi bendrovė ir kokiomis priemonėmis to siekiama bei koks kiekvieno žmogaus indėlis į bendrą rezultatą. Siekiame suburti į komandą tokius narius, kurie dirbdami pas mus, galėtų geriausiai realizuoti savo sugebėjimus, tobulėti ir dirbti mėgstamą darbą.

 

Čia verta dirbti, nes:

  • įmonė turi savo tikslą ir ateities viziją
  • įmonė plėtoja ilgalaikius darbo santykius su darbuotojais
  • įmonėje gali atsiskleisti kiekvieno darbuotojo stipriosios savybės
  • įmonė suteikia galimybes tapti savo srities profesionalu ir kilti karjeros laiptais
  • įmonėje sukurta draugiška darbo aplinka, skatinamas tarpusavio supratimas ir palaikymas
  • įmonėje drąsiai siūlomos idėjos ir jos įgyvendinamos

 

UAB „Verslo Aljansas“ kviečia prisijungti prie savo komandos. Jei Jums artimos mūsų vertybės, jei norite darbo su galimybe realizuoti save, Jūs galite tapti mūsų komandos nariu. Susidomėjusius savo gyvenimo aprašymą su pareigų nuoroda ir miestu prašome siųsti el. paštu cv@versloaljansas.lt

 

PRAKTIKA studentams visuose UAB „Verslo Aljansas“ skyriuose

 

Visada laukiame aktyvių, entuziastingų, atsakingų studentų, siekiančių įgyti praktinės patirties ir dirbti kartu su profesionalų komanda. Siųskite informaciją apie save el. paštu cv@versloaljansas.lt ir mes su Jumis susisieksime.

 

UAB "Verslo Aljansas" darbo skelbimai: