Specialūs pasiūlymai
Naujienos
2024-05-06
Saugus darbas – mano ateitis!

Kasmet, balandžio 28-ąją minima Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Balandžio – gegužės mėnesiais, UAB „Verslo Aljansas“ vykdo projektą mokykloms „Saugus darbas – mano ateitis!”. Ši priemonė skirta paminėti saugos dieną bei ugdyti jaunąją kartą Darbuotojų saugos ir sveikatos tema.

Akcija skirta 5 – 8 klasių mokiniams. Projekte jau sudalyvavo virš 200 mokyklų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Marijampolės ir Utenos miestų ir rajonų. Mokiniai buvo supažindinti kokie pavojai gali laukti mokyklose ir jų darbuose ateityje, kokiais būdais jie galės apsisaugoti nuo kylančių rizikų ir kokias asmenines apsaugos priemonės reikia dėvėti.

Projekto dalyviai galėjo pasimatuoti asmenines apsaugos priemones, viktorinos metu, pademonstruoti savo žinias, taip prisidedant prie darbuotojų saugos ir sveikatos kultūros puoselėjimo Lietuvoje.

Plačiau >>
2024-02-27
5 žingsniai pakeisti darbuotojų požiūrį į pirmosios pagalbos mokymus

Kviečiame paklausyti trumpo UAB „Verslo Aljansas“ lektorės, profesinės sveikatos specialistės Mildos Ambrasūnienės, pranešimo, tema „5 žingsniai pakeisti darbuotojų požiūrį į pirmosios pagalbos mokymus“.

Šiais žingsniais kviečiame vadovautis ir Jus – organizuojant praktinius, įtraukiančius pirmosios pagalbos mokymus, taip prisidedant prie saugios darbo aplinkos kūrimo, kurią užtikrins motyvuoti, pasirengę ir savimi pasitikintys darbuotojai. 

Tikimės, kad šis pranešimas padės įvertinti mūsų požiūrį į pirmosios pagalbos mokymų svarbą.

Pranešimo nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=W2aDJlHKYV0

Plačiau >>
2023-12-20
Konferencija

 

Vasario 1 d. lauksime Jūsų konferencijoje "Darbuotojų sauga ir sveikata 2024".

Šiais metais esame pagrindinis konferencijos partneris.

Kviečiame registruotis ir nieko nepraleisti.

https://www.dsskonferencija.lt/

Plačiau >>
2023-11-17
Aukoti paprasta - UAB „Verslo Aljansas“ kolektyvo nariai šiandien tai įrodė

Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie kilnios misijos – gelbėti gyvybes, pabrėžiančios, kaip svarbu duoti, nieko nesitikint mainais.

 Nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų Kraujo centro specialistams, kurie pasirūpino mūsų komanda ir suteikė galimybę prisidėti prie šio svarbaus tikslo. Dėl jūsų pastangų ir atsidavimo mūsų bendruomenė yra stipresnė ir sveikesnė!

 Ar žinojote, kad aktyvūs donorai rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis, mažiau nukenčia įvykus avarijai ir dėl to netekus kraujo. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, žmonės, kurie nuolat duoda kraujo, gyvena vidutiniškai 5 metais ilgiau, be to, jų imunitetas yra stipresnis.

 Toliau skleiskime žinią apie neatlygintiną kraujo donorystę ir skatinkime kitus prisijungti prie šios gyvybiškai svarbios akcijos. 

„Donorystė yra didžiausia žmogaus meilės išraiška žmogui“. Popiežius Jonas Paulius II

 

Plačiau >>