Specialūs pasiūlymai
Naujienos
2024-02-27
5 žingsniai pakeisti darbuotojų požiūrį į pirmosios pagalbos mokymus

Kviečiame paklausyti trumpo UAB „Verslo Aljansas“ lektorės, profesinės sveikatos specialistės Mildos Ambrasūnienės, pranešimo, tema „5 žingsniai pakeisti darbuotojų požiūrį į pirmosios pagalbos mokymus“.

Šiais žingsniais kviečiame vadovautis ir Jus – organizuojant praktinius, įtraukiančius pirmosios pagalbos mokymus, taip prisidedant prie saugios darbo aplinkos kūrimo, kurią užtikrins motyvuoti, pasirengę ir savimi pasitikintys darbuotojai. 

Tikimės, kad šis pranešimas padės įvertinti mūsų požiūrį į pirmosios pagalbos mokymų svarbą.

Pranešimo nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=W2aDJlHKYV0

Plačiau >>
2023-12-20
Konferencija

 

Vasario 1 d. lauksime Jūsų konferencijoje "Darbuotojų sauga ir sveikata 2024".

Šiais metais esame pagrindinis konferencijos partneris.

Kviečiame registruotis ir nieko nepraleisti.

https://www.dsskonferencija.lt/

Plačiau >>
2023-11-17
Aukoti paprasta - UAB „Verslo Aljansas“ kolektyvo nariai šiandien tai įrodė

Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie kilnios misijos – gelbėti gyvybes, pabrėžiančios, kaip svarbu duoti, nieko nesitikint mainais.

 Nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų Kraujo centro specialistams, kurie pasirūpino mūsų komanda ir suteikė galimybę prisidėti prie šio svarbaus tikslo. Dėl jūsų pastangų ir atsidavimo mūsų bendruomenė yra stipresnė ir sveikesnė!

 Ar žinojote, kad aktyvūs donorai rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis, mažiau nukenčia įvykus avarijai ir dėl to netekus kraujo. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, žmonės, kurie nuolat duoda kraujo, gyvena vidutiniškai 5 metais ilgiau, be to, jų imunitetas yra stipresnis.

 Toliau skleiskime žinią apie neatlygintiną kraujo donorystę ir skatinkime kitus prisijungti prie šios gyvybiškai svarbios akcijos. 

„Donorystė yra didžiausia žmogaus meilės išraiška žmogui“. Popiežius Jonas Paulius II

 

Plačiau >>
2023-11-17
Seminaras - diskusija

Psichosocialiniai rizikos veiksniai, stresas, mobingas, „demotyvatoriai“ darbo kolektyve. Šie terminai dažnai sutinkami viešoje erdvėje, bet kas realiai už jų slypi, kas vyksta Lietuvos įmonėse?

 

Kviečiame vadovus, personalo ir DSS specialistus į seminarą-diskusiją, kuriame pasidalinsime psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimų pavyzdžiais ir praktiniais sprendimais, gerinant psichologinę darbo aplinką Lietuvos darbo kolektyvuose.

 

Seminaro - diskusijos data: lapkričio 30 d., 10 val.

 

Registracija https://versloaljansas.lt/lt/registracija

 

Plačiau >>