Specialūs pasiūlymai
Naujienos
2023-05-30
Nuo birželio 1-osios penktadieniais dirbsime trumpiau

Informuojame, kad su atėjusia vasaros šiluma keičiasi UAB „Verslo Aljansas“ darbo laikas – nuo birželio 1 d. penktadieniais dirbsime trumpiau – iki 15:00 val.

Plačiau >>
2023-04-24
BALANDŽIO 28-oji – PASAULINĖ DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENA

Tarptautinės darbo organizacijos iniciatyva balandžio 28 d. paskelbta PASAULINE DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENA. Šios dienos tikslas – skatinti kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas.


Kviečiame visus darbdavius, darbuotojus, profesines sąjungas, darbo tarybas atkreipti dėmesį į darbo vietas: bendradarbiaujant peržiūrėti kaip įmonėje vyksta rizikos vertinimas, bendromis pastangomis pašalinti ar sumažinti darbo vietose galimus pavojus ir įsitikinti, kad socialinis dialogas įmonėje padeda organizuoti saugų darbą.


Atsiminkime, kad darbuotojų sauga ir sveikata prasideda nuo mūsų pačių. Prieš pradedant darbus įvertinkime galimas rizikas, konsultuokimės su padalinių ir darbų vadovais.


UAB „Verslo Aljansas“ kolektyvas visiems linki saugių darbų!

Plačiau >>
2023-04-23
3-OJI TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA: „SKAITMENINĖS TECHNOLOGIJOS IR ERGONOMIKA“

 

Jau trečioji Lietuvos ergonomikos asociacijos balandžio 28 d. rengiama tarptautinė konferencija: „Skaitmeninės technologijos ir ergonomika“ bus skirta Lietuvos ergonomikos asociacijos (LEA) įkūrimo 10-mečiui paminėti.

 

Pranešimą apie skaitmeninį ergonominių profesinės rizikos veiksnių vertinimą skaitys UAB „Verslo Aljansas“ generalinis direktorius, Lietuvos ergonomikos asociacijos tarybos narys Genadijus Laškovas. 

 

Renginio data: 2023 m. balandžio 28 d.

Renginio vieta: „Holiday Inn“ viešbutis (Columbus salė, 2 aukštas), Šeimyniškių g. 1, Vilnius.

 

Renginys NEMOKAMAS

Plačiau >>
2023-03-26
ELEKTRONINĖ DSS SISTEMA SAUGA.LT

UAB „Verslo Aljansas“ sukurta DSS elektroninė sistema SAUGA.lt – tai inovatyvus sprendimas skaitmenizuoti įmonės darbo saugos procesus. Sistema suteikia įrankius, reikalingus greitam ir patogiam įmonės DSS būklės valdymui – nuotolinis darbuotojų mokymas, instruktavimas, dokumentų pasirašymas, suvestinės apie atliktas ir vėluojančias užduotis, profilaktinius sveikatos tikrinimus.

 

Kviečiame susipažinti: www.sauga.lt 

Plačiau >>